HomeHardwareSonoFlow: 1MORE představuje první sluchátka Bluetooth ANC do uší

SonoFlow: 1MORE představuje první sluchátka Bluetooth ANC do uší

1MORE přichází s Sonoflow představuje svá první Bluetooth sluchátka přes uši, která chce bodovat výbornými specifikacemi, ale také cenou.

Co nabízí 1MORE SonoFlow?

Použití velkých 40mm reproduktorů zajišťuje pozoruhodný zvuk. Kromě silných basů a teplých středů poskytují také ostré výšky. Díky podpoře High-Resolution Wireless Audio a LDAC kodeku se sluchátko vyznačuje vysokou přenosovou rychlostí dat, která spolu s certifikací High-Resolution Wireless Audio zaručuje vysoce kvalitní HD zvuk. Sluchátka ANC lze nejen připojit bezdrátově, ale také kabelově připojit k mnoha koncovým zařízením pomocí 3,5mm jack konektoru a zaujmou křišťálově čistým zvukem.

Pro vyvážený zážitek z poslechu dotváří zvukový profil SonoFlow čtyřnásobný zvukový inženýr Luca Bignardi, oceněný cenou Grammy. Jemné doladění v kombinaci s dvanácti přednastavenými předvolbami ekvalizéru umožňuje vysoce kvalitní audio požitek v široké škále hudebních žánrů, od rocku a popu až po hip-hop. Předvolby ekvalizéru lze samozřejmě individuálně přizpůsobit vlastním poslechovým zvyklostem. Aby byl zachován zvukový zážitek z okolního hluku, 1MORE obsahuje inteligentní technologii aktivního potlačení hluku QuietMax. V případě potřeby režim průhlednosti zajišťuje, že důležité zvukové informace z prostředí, například v dopravě nebo na stanici, budou slyšet, aniž byste museli sundávat sluchátka, což není při této vynikající kvalitě a ceně samozřejmé. Pět ENC mikrofonů nese během telefonování s Sonoflow přispívá k tomu, že hlasy jsou precizně zvýrazněny a tudíž zesíleny pro uživatele na druhém konci linky. Potlačení šumu také umožňuje nejlepší možnou kvalitu hlasu ve větrných dnech.

Díky své nízké hmotnosti pouhých 250 g a náušníkům potaženým umělou kůží šetrnou k pokožce, které dokonale přiléhají k uším, nabízí SonoFlow vysoký komfort nošení. Sluchátka jsou skládací a dodávají se s kompaktním pouzdrem pro snadné přenášení a skladování. Tento balíček doplňuje působivá výdrž baterie až 70 hodin bez ANC a až 50 hodin s potlačením hluku QuietMax. V případě potřeby nabízí SonoFlow funkci 5minutového rychlého nabíjení, která uživateli poskytuje 5 hodin přehrávání. SonoFlow je proto dokonalým společníkem, pokud jde o vychutnání si vysoce kvalitního zvuku, ať už na cestách nebo doma.

1MORE SonoFlow je nyní k dispozici v obchodech za doporučenou maloobchodní cenu 99,99 EUR. Na oslavu uvedení na trh budou sluchátka do uší ANC k dispozici u zásilkové společnosti Amazon se zaváděcí slevou 20 eur po dobu prvních týdnů do 18. října 2022 včetně. Doporučená cena se pohybuje z atraktivní ceny 99,99 EUR na pouhých 79,99 EUR.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,498FollowersFollow
0SubscribersSubscribe