HomeHardwarePNY Technologies představuje nové grafické karty Nvidia RTX 4090 a RTX 4080

PNY Technologies představuje nové grafické karty Nvidia RTX 4090 a RTX 4080

Byly představeny nové grafické karty Nvidia a PNY Technologies samozřejmě vydává vlastní varianty těchto produktů. Více se dozvíte zde!

Zjistěte více o kartách NVIDIA GeForce od PNY

Společnost PNY Technologies dnes oznámila přidání nových VERTO GeForce RTX 4090, GeForce RTX 4080 16 GB a GeForce RTX 4080 12 GB do svých herních GPU NVIDIA GeForce RTX XLR8. Grafické karty řady GeForce RTX 40, poháněné novou vysoce výkonnou technologií NVIDIA Ada Lovelace, 3. generace RTX, jsou rychlejší než průměr a poskytují hráčům: Uvnitř výkonu, neurální vykreslování a funkce platformy. Tento pokrok v technologii GPU umožňuje pohlcující herní zážitky, působivé schopnosti umělé inteligence a nejrychlejší pracovní postupy při vytváření obsahu. Tyto GPU jsou dalším krokem v high-end grafice.

GPU PNY XLR8 Gaming GeForce RTX 40 Series budou dostupné ve třech různých konfiguracích: RTX 4090, RTX 4080 16 GB a RTX 4080 12 GB. Jak jsme již dříve uvedli, všechny tři jsou založeny na architektuře NVIDIA Ada Lovelace z 3e generace NVIDIA RTX. GPU a nabízejí více realismu ve hrách, výkonné sledování paprsků v reálném čase, vysoké možnosti přetaktování a inovativní funkce pro optimalizaci herního zážitku. Díky vysokému výkonu nových grafických karet lze předchozí omezení snadno překonat ve všech rozlišeních, dokonce i 8K .

Vynikající výkon, solidní design

GPU GeForce RTX 4090 a GeForce RTX 4080, skok vpřed ve výkonu oproti řadě GeForce RTX 30, poskytují nejvyšší výkon v kombinaci s bleskově rychlou pamětí G6X pro tvorbu obsahu a bezkonkurenční herní zážitek. Díky designu se třemi ventilátory, vestavěné paměti 24GB GDDR6X, 16GB GDDR6X nebo 12GB GDDR6X založené na NVIDIA Ada Lovelace poskytují GPU PNY VERTO vyšší propustnost paměti pro vyšší výkon při zachování vyššího rozlišení. GeForce RTX 4090 a RTX 4080 mají rychlost, aby zvládly ty nejnáročnější hry a snadno vytvořily obsah, který chcete.

Nové modely řady GeForce RTX 40 jsou dostupné jako součást řady grafických karet VERTO. GPU, vybavené trojitým chladicím ventilátorem, sadami držáků VGA, adaptérem PCIe-5 12VHPWR a osvětlením EPIC-X™ RGB, jsou působivé svým designem. Vysoce výkonné chlazení je výhodné zejména pro náročné hraní her a tvorbu obsahu s 8 tepelnými trubicemi u RTX 4090 a RTX 4080 16GB, 7 tepelnými trubicemi u RTX 4080 12GB a základní parní komorou u RTX 4090. Jak RTX 4090, tak i RTX 4080 obsahuje trojité 100mm ventilátory, odolné náboje ventilátorů s dvojitým kuličkovým ložiskem a elegantní hliníkovou zadní desku, která chrání citlivé komponenty a poskytuje dodatečné chlazení.

Plný výkon a kontrola

PNY XLR8 Gaming GeForce RTX 40 Series nabízí hráčům po celém světě bezkonkurenční výkon a herní realismus. Výkon a stabilita her a kreativních aplikací dosahují nové úrovně. Nejpokročilejší a graficky nejnáročnější AAA hry si můžete užít na profesionální úrovni díky kombinaci výkonu a rychlé paměti. Rozšířené portfolio grafických karet řady GeForce RTX 40 společnosti PNY posouvá hraní na PC na novou úroveň, zvyšuje laťku vizuální grafiky a nastavuje tón pro dokonalou hratelnost.

GPU PNY XLR8 Gaming GeForce RTX 4090 a RTX 4080 VERTO jsou vybaveny osvětlením EPIC-X RGB: dokonalý zážitek z ovladatelného osvětlení s výběrem možností osvětlení ARGB. RGB osvětlení, kompatibilní s ovládacím softwarem VelocityX™ od PNY, vám umožní osvětlit grafické karty a předvést celý systém. Důležité hodnoty jako takt jádra, takt paměti, teplota jádra, rychlost ventilátoru, RGB osvětlení a další lze nastavit a zkontrolovat individuálně. PNY XLR8 Gaming GeForce RTX 4090 bude k dispozici u partnerů eTail v první polovině října. PNY XLR8 Gaming GeForce RTX 4080 16 GB a PNY XLR8 Gaming GeForce RTX 4080 12 GB budou dostupné u partnerů eTail v první polovině listopadu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,498FollowersFollow
0SubscribersSubscribe