HomeHardwareOtevření showroomu Beko Grundig Österreich AG: elektrická zařízení na dotek

Otevření showroomu Beko Grundig Österreich AG: elektrická zařízení na dotek

Nový showroom společnosti Beko Grundig Austria AG byl oficiálně otevřen. Expozice Beko, elektrobregenz a Grundig – více zde!

O showroomu Beko Grundig Austria AG

Nový showroom v sídle společnosti ve 23. vídeňském obvodu, Pfarrgasse 77, nabízí mimořádný zákaznický zážitek a nyní září v novém lesku. Produkty a značky jsou zde nejen prezentovány, ale lze je zažít i na fyzické a digitální úrovni. V budoucnu to bude nabízeno všem zákazníkům. Všechny inovace a přednosti tří značek Beko, elektrorabregenz a Grundig nyní můžete zažít v jedinečné prezentační formě. Na akci se o tom mohli přesvědčit již pozvaní hosté, např. turecký velvyslanec HE Ozan Ceyhun, turečtí obchodní atašé a mnoho obchodních a obchodních partnerů Beko Grundig Österreich AG. „Silná firemní image, vědomí pro udržitelnější život, náš závazek ke strategii tří značek, ale také síla nápadů a realizace našeho týmu – což nás odlišuje a odráží se v našem novém showroomu“říká Christian Schimkowitsch, výkonný ředitel Beko Grundig Austria AG.

Tři značky – Beko, elektrobregenz a Grundig – jsou perfektně zinscenované a prezentované produkty si nyní mohou vyzkoušet všichni zákazníci. V novém showroomu lze na 180 metrech čtverečních obdivovat 65 velkých domácích spotřebičů, včetně malých domácích spotřebičů, TV a audia, celkem je zde vystaveno 120 spotřebičů. Srdcem showroomu je otevřená kuchyně sdílená dvěma předními značkami bílé techniky Beko a elektrorabregenz. Tento prostor je navržen tak, aby mohl být v budoucnu využíván pro školení, kulinářské akce a akce. “Jsme rádi, že zde máme atraktivní místo konání akce, které splňuje nejnovější technické standardy.”, podle Šimkoviče. Každá značka má také svůj prostor. O velkých elektrospotřebičích se můžete přesvědčit v areálu Beko a elektrorabregenz nebo si poslechnout zvuk velkých audio zařízení Grundig v útulném posezení v areálu Grundig.

Udržitelnost v centru zájmu

Stejně jako u mateřské společnosti je u Beko Grundig Österreich AG vždy na prvním místě udržitelnost. Ve vstupní části byla samostatná stěna věnována tématu udržitelnosti. Zde jsou četná ocenění a ceny od mateřské společnosti a materiály použité na zařízení, jako jsou PET lahve, rybářské sítě nebo skořápky vajec, jsou zde k vidění ve vitrínách. Showroom je součástí řady milníků letošního roku. Rok 2022 zažil opravdový ohňostroj novinek, z nichž mnohé můžete obdivovat v showroomu. S Beko Beyond byla vyvinuta a uvedena na trh zcela nová řada, u které byly vylepšeny všechny parametry. Produktové portfolio Grundigu bylo také rozšířeno o řadu novinek. Udržitelný vysavač s podílem recyklace přes 50 %, nová řada udržitelných Android TV, Jam Earth – Bluetooth reproduktor vyrobený výhradně z recyklovaného plastu nebo první robotický vysavač Grundig jsou jen některé příklady.

V elektrobregenz je letošní rok věnován rozsáhlému rebrandingu. Pro jedinou významnou značku spotřebičů vyvinutou výhradně pro potřeby Rakušanů byla vytvořena nová identita značky. „Po všech těchto krocích pro nás nastal ten správný čas otevřít showroom. Jsme rádi, že nyní můžeme poskytnout zákazníkům mimořádný zážitek a že naše lokalita svítí v novém světle. Díky naší sekci nejmodernějších akcí máme perfektní nastavení pro školení, kulinářské akce a další akce. Hodně o tom uslyšíme.” jako Šimkovič. Showroom je volně přístupný všem zájemcům od pondělí do čtvrtka od 9:00 do 16:30 a v pátek od 9:00 do 12:00.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,498FollowersFollow
0SubscribersSubscribe