HomeHardwareOPPO bude mít od září oficiální zastoupení v Rakousku

OPPO bude mít od září oficiální zastoupení v Rakousku

Během uvedení na trh se OPPO podařilo přesvědčit jednoho z předních poskytovatelů mobilních telefonů v Rakousku, Magenta Telekom, dceřinou společnost Deutsche Telekom.

Vítejte v Rakousku, OPPO

Rakouští uživatelé si budou moci v budoucnu objednávat nejnovější smartphony OPPO v rámci Magenta kontraktu. OPPO Reno 8 Lite je nyní k dispozici na Magenta A57p bude brzy následovat a bude exkluzivně vydáván nakladatelstvím Magenta v Rakousku. Generálním ředitelem OPPO Austria je Alan Jiang, který je již zodpovědný za obchod na německém trhu. Partnerství s Magenta Telekom je součástí strategického růstu OPPO s cílem rozšířit svou přítomnost v Evropě. Nedávné výsledky výzkumu Counterpoint Research řadí OPPO jako 4. největší značku chytrých telefonů na světě i v Evropě.

Zatímco partnerství s Magenta Telekom v Rakousku je teprve na začátku, OPPO již léta úzce a úspěšně globálně spolupracuje s mateřskou společností Deutsche Telekom, zejména v Německu a Nizozemsku. Deutsche Telekom je na místě se svým vlastním týmem kvality a úzce spolupracuje se svými partnery v dodavatelském řetězci, aby zákazníkům poskytoval nejlepší možnou zkušenost. Spolupráce s OPPO vedla k 1. místu v žebříčku kvality Deutsche Telekom v roce 2022 s přihlédnutím k různým faktorům, jako je kvalita produktu, rychlost oprav a úspěšnost oprav.

Oznámení o spolupráci OPPO x Magenta

Alan Jiang, generální ředitel OPPO Austria, říká: “Úspěch v Evropě je a zůstane pro OPPO prioritou. Uvedení na trh v Rakousku je pro nás dalším logickým krokem, který nás přibližuje k našemu cíli. Jdeme jasným směrem, ze kterého neuhneme. Proto jsme rádi, že máme na své straně v Rakousku pro začátek silného partnera, Magenta Telekom, který jde touto cestou s námi. Rakouští zákazníci mohou nyní těžit z našich inovativních technologií a produktů na jedné z nejlepších mobilních sítí.

Bruno Duarte, CCO B2C Magenta Telekom, říká: „Za značku hovoří mezinárodní úspěch OPPO. Mnoho Rakušanů je zvědavých a stále více se ptá na nové smartphony. Jsem hrdý na to, že Magenta je prvním a zatím jediným mobilním operátorem v Rakousku, který nabízí inovativní produkty OPPO.“

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,498FollowersFollow
0SubscribersSubscribe