HomeHardwareNový smartphone: Huawei nova 10 bude brzy dostupný v Rakousku

Nový smartphone: Huawei nova 10 bude brzy dostupný v Rakousku

Za pár dní Huawei novinky 10smartphone se objeví v Rakousku. V čem je unikátní, si můžete přečíst zde!

Zjistěte více o Huawei novinky 10

Elegantní vlajková loď smartphonu přesvědčí svým prvním vysoce kvalitním 60MP předním fotoaparátem a výkonnou baterií s pokročilým režimem Huawei SuperCharge. Nejnovější generace Huawei novapřejímá typický design a kombinuje jej s nejnovějším řemeslným zpracováním. Na tomto modelu je opět zastoupen i prsten Star Orbit. Přední fotoaparát byl navíc vyvinut s novými funkcemi a nabízí tak možnost ještě kvalitnějších záznamů a portrétů v nebývalé kvalitě. Huawei novinky 10 bude k dispozici v Rakousku za doporučenou maloobchodní cenu 549 eur. Kamery jsou zaostřeny na toto zařízení, takže má vysoce kvalitní přední čočku fotoaparátu. Je vybaven prvním předním 60MP ultraširokoúhlým fotoaparátem s automatickým ostřením na světě, který podporuje 100° širokoúhlý záběr a kvalitu videa 4K a poskytuje vynikající rozlišení a citlivost na světlo.

Zadní fotoaparát Huawei novinky 10 je vybaven 50 Mpx fotoaparátem Ultra Vision Photography a 8 Mpx Ultra Wide Angle fotoaparátem. Zadní fotoaparát využívá pole barevných filtrů RYYB, vlajkové lodi Huawei, které ve srovnání s tradičními snímači zvyšuje zachycení světla o 40 %. Podporuje také technologii Zero Shutter Lag (ZSL), která poskytuje ideální fotografické výsledky v prostředí se slabým osvětlením, a podporuje funkci AI Snapshot pro zachycení každé vzpomínky a okamžiku. Při záznamu objektů zadním fotoaparátem má smartphone funkci sledování ostření, která zachycuje a sleduje objekt videa. I když je objekt dočasně zakrytý, zůstane zaostřený, když se znovu objeví před fotoaparátem. Zařízení 10 navíc kombinuje funkce sledování zvuku, redukce šumu na pozadí a barevného gamutu P3.

Zjistěte více o designu produktu

Huawei novinky 10 (webová stránka tam bude, až bude živá) přebírá styl Huawei novasérie, vylepšuje původní design prstenu Star Orbit a přizpůsobuje nový design Star Orbit Craft. Tento smartphone je ještě tenčí a lehčí než jeho předchůdci, s tloušťkou 6,88 mm a hmotností 168 g. Je k dispozici ve Starry Silver a jemné Starry Black, aby poskytl ten správný styl pro každého. Produkt také podporuje Huawei SuperCharge s výkonem 66 W. Je také vybaven kapalinovým chlazením VC ultra generace, které zajišťuje rychlejší a plynulejší odvod tepla. Využívá technologii teplotního senzoru s pomocí AI, která detekuje horká místa na povrchu telefonu a optimálně přerozděluje teplo.

Zařízení je vybaveno energeticky úspornou baterií s kapacitou 4000 mAh. Ať už hry, videa nebo fotografie – Huawei novinky 10 se zaměřuje na živou a detailní prezentaci. Smartphone podporuje 1,07 miliardy barev, obnovovací frekvenci až 120 Hz a vzorkovací frekvenci dotyku 300 Hz, které poskytují hladký uživatelský zážitek, ať už pro každodenní práci, procházení webu nebo hry. K dispozici je také nový Touch Turbo 2.0, který usnadňuje hraní a umožňuje uživatelům pouhým zatřesením smartphonu spustit odpovídající tlačítka. Smartphone je také vybaven dvěma stereo reproduktory. S ultraširokým zvukovým polem Histen si uživatelé mohou vychutnat pohlcující audio a video zážitek, ať už poslouchají hudbu, sledují filmy nebo hrají hry. Co myslíš ? Je tento smartphone pro vás?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,498FollowersFollow
0SubscribersSubscribe