HomeHardwareHP Editorial Tour – Zde jsou nové modely v podzimní řadě

HP Editorial Tour – Zde jsou nové modely v podzimní řadě

Společnost HP byla laskavá a poskytla nám osobní představení některých nových modelů z řad VICTUS, OMEN a ENVY. Shrnuji pro vás nejdůležitější specifikace a vlastnosti nových modelů.

HP VICTUS – Vaše herní kariéra začíná zde

Letošní přístroje VICTUS používají stejný designový jazyk jako modely 2021. Na zadní straně jsou dvě velké ventilační štěrbiny a další velký otvor na spodní straně přístroje. Bang and Olufsen je stálým partnerem také v oblasti audia.

HP VICTUS 16 – S letošními notebooky VICTUS můžete začít hrát na PC již od 799 eur – copyright na fotografie BeyondPixels.at

Pokud jde o hardwarové specifikace, modely HP VICTUS mají procesory Intel i7 nebo AMD Ryzen 7, až 16 GB RAM, rozhraní PCIe 4. generace, Full HD 144Hz displeje a až 1 To SSD, takže standardní herní tarif v roce 2022. Grafické karty jsou také použito na dvou drahách, čili fanoušci NVidie a AMD si přijdou na své. Maximum možného je RTX 3060 Ti, takže řada VICTUS je vstupní třídou v herním sektoru. Dva ventilátory a tepelné trubice poskytují dostatečné chlazení při relativně nízkém objemu.

Přesto: kvůli základním komponentám se HP záměrně rozhodlo neinstalovat špičkové grafické karty, jako je RTX 3080, protože výkon takové grafické karty by zákazník stejně nedostal. vlajková loď grafické karty, protože chlazení komponenty výkonu nemusí být na stejné úrovni, nebo by výsledkem byla náhlá ztráta sluchu v důsledku hluku ventilátoru. Výsledkem je, že HP komunikuje potenciálním kupcům: “Pokud chcete větší grafický výkon, kupte si OMEN.”

Řada HP VICTUS začíná 15palcovým zařízením s kartami Radeon a je k dispozici od pouhých 799 eur, zatímco profesionální konfigurace se pohybují kolem 1000 eur.

HP OMEN je nomen v Sachen Gaming

V případě modelů HP OMEN byly některé spoje na šasi přesunuty do zadní části zařízení, aby vznikl prostor pro další otvory ventilátoru a zajistilo se tak ještě lepší chlazení. Vzhledem k tomu, že v HP OMEN 16 nebo větším 17palcovém sourozenci tvrdě pracuje maximálně RTX 3070 Ti s 8 GB, RTX 3080 také vykouzlí tekutý WQHD obraz na 165Hz displeji s rychlou odezvou 3 ms, je tato schopnost chlazení také velmi potřebné.

HP OMEN 16 – Spec – technicky “nebe je (téměř) limit”, za předpokladu, že máte odpovídající peněženku – copyright na fotografie BeyondPixels.at

Aritmetičtí služebníci zařízení HP OMEN také vědí, jak inspirovat. Dokonce i Core i9 s 5 GHz, 24 MB L3 cache, 14 jádry a 20 vlákny nebo procesorem Ryzen 9 (4,9 GHz, 16 MB L3 cache, 8 jader, 16 vláken), si jej můžete nainstalovat na svůj notebook OMEN. Do tažného zařízení můžete napumpovat až 32GB DDR5 RAM s taktovací frekvencí 4800MHz a hry lze také načítat závratnou rychlostí s NVMe M.2 SSD s kapacitou až 2 TB v pouzdře.

OMEN Gaming Hub, specializovaný software, má nyní také interní možnosti pro podpětí a přetaktování. Paměť RAM lze také přetaktovat v herním hubu.

Jinak byl touchpad v letošní iteraci OMEN mírně zvětšen. V závislosti na tom, co si maloobchodní partneři objednají, budou aktuální notebooky HP OMEN k dispozici od 1499 eur. Průměrné modely se pravděpodobně usadí kolem ceny 2000 eur.

Pokud máte náhradní drobné, můžete také investovat až 3500 až 4000 eur do maximální 17palcové konfigurace. Ale asi to tak funguje Cyberpunk 2077 absolutně předčasné.

HP ENVY – Sakra: OLED!

Špičková multimediální řada HP ENVY opět spoléhá na vysoce kvalitní vzhled a dojem z hliníkového šasi s možností převodu spolu s jednoduchým, ale elegantním designovým jazykem ve 13palcovém provedení.palce 16:10. Série nabízí až 20 hodin výdrže baterie a lze ji zakoupit i s 90 nebo 120 Hz OLED displejem. Jako příslušenství lze za cenu kolem 70 eur dokoupit i stylus, který lze přichytit z boku magnetem.

HP ENVY 16 – Tahoun pro tvůrce – Autorská práva na fotografie BeyondPixels.at

S HP QuickDrop můžete snadno zrcadlit svůj smartphone do HP ENVY a kopírovat obrázky nebo jiné soubory do notebooku pomocí přetažení. HP také oceňuje soukromí. Pokud byla kamera dříve softwarově deaktivována, čemuž se důmyslní hackeři mohli vyhnout, má nová generace ENVY hardwarovou závěrku, která nasouvá film přes objektiv a chrání tak před nežádoucími pohledy.

Nabíjení již neprobíhá přes proprietární připojení, ale sleduje trend přes USB-C, proto jsou nyní v zařízeních k dispozici dva z těchto portů.

16palcová varianta řady ENVY možná nemá konvertibilní funkci, ale toto véčkové zařízení je zaměřeno na tvůrce obsahu se svými zvýšenými hardwarovými specifikacemi, které sahají až k procesoru i9 a RTX 3060.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,498FollowersFollow
0SubscribersSubscribe