HomeCultureGerhard Zeiler: Vláda by měla investovat peníze do reklamy v médiích

Gerhard Zeiler: Vláda by měla investovat peníze do reklamy v médiích

Základní principy pro ORF

Formuloval pět základních principů pro veřejnoprávní vysílání. Nezávislá zpráva, kterou u všech obvinění udělal velmi dobře. Rakousko musí být primárním cílem podávání zpráv. Za třetí, pokud platí všichni Pro každého musí být něco, i když „ne každý den“ – z hlediska celkové nabídky. Čtvrtý mandát vyžaduje, aby veřejnoprávní vysílatelé plně využívali technologických možností digitalizace. tady můžete ORF S největší pravděpodobností bude v posledních letech obviňována z nedostatečných investic. Navzdory zákonné povinnosti, Pátý, byl za svěřené peníze finančně odpovědný.

k digitálním možnostem ORF Zeiler na otázku: „Pokud chcete zničit ORF, nedáváte mu digitální budoucnost.“ Roščić také obhajoval více možností pro ORF v digitálním prostoru ORF-Hráči budou pro kulturu „neocenitelní“ a téměř jistě nebudou strategií pro budoucí mediální trhy. Nejoblíbenější online média v podobě orf.at Zákaz sledování bývalého šéfa Ö3, který radil

s respektem

Konkurence na trhu streamování

Neal O’Rourke, výkonný ředitel Sky Austria, zdůraznil velkou konkurenci na trhu streamování. Sektor „otevřené snídaně“ v sektoru placené televize má mnoho rizik a nejistot. což znamená, že příští rok bude těžký Navzdory rozšířenému veřejnoprávnímu vysílání v Rakousku Ale viděl, že pro Sky je místa dost. „Rakousko je zajímavý trh,” řekl O’Rourke. Cílem není pouze přesvědčit obsahem, jako je „Dům draka”, „Der Pass” nebo „Babylon Berlín” , ale také včetně široké škály sportů a nejnovějšího technologického vývoje. Za pozitivní považuje poslední kroky vlády k zatraktivnění výroby v Rakousku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,498FollowersFollow
0SubscribersSubscribe