HomeCultureDatum vydání bezplatné knihy Vídeň 2022 bylo opraveno.

Datum vydání bezplatné knihy Vídeň 2022 bylo opraveno.

21. vídeňská kampaň za bezplatné knihy “Jedno město, jedna kniha” začíná 22. listopadu. Ode dneška bude distribuováno 100 000 výtisků “Nero Corleone” Elke Heidenreichové. Další výchozí bod v hlavní knihovně. Urban-Loritz-Platz Večer se v sále radnice uskuteční gala na počest autora. Iniciátor to oznámil ve čtvrtek.

Svazky, které vyjdou letos, se skládají ze dvou knih: bestseller „Nero Corleone“ vydaný v roce 1995 a pokračování „Nero Corleone se vrací“ (2011).

Hlavním hrdinou je malá černá kočka na italské farmě. Říkalo se mu „Nero“, protože byl černočerný. Přední noha je pouze jedna bílá. Podle popisu Hansera Verlaga se Nero „nebál ničeho a nikoho, dokonce ani Roberta a Isoldy, německého páru, který o prázdninách žil v malém domku na svahu. a protože si myslel, že má to, čím musí být Jeho šéf se rozhodl odejít od soudu do Kolína nad Rýnem s nimi dvěma. O tom je skutečný život!”

Svátek pro Heiden Reich

tyto dvě knihy „Je to kniha, která je stejně dojemná a vzrušující pro děti i dospělé,“ říká vídeňský Heidenreich „Nero Corleone“, který byl od svého vydání přeložen do 28 jazyků.

Německý kritik a literární spisovatel se osobně objeví 22. listopadu v hlavní knihovně a následující den začne po městě distribuční kampaň. Kancelář, která kartu vydává, naleznete na adrese Tam se mohou literární fanoušci zapojit do slosování o vstupenky na večerní galavečer na radnici.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,498FollowersFollow
0SubscribersSubscribe